Juuksekasvu närimisvitamiinid NÜÜD saadaval!
Osta kohe, aga maksa hiljem!
Kiirenda juuste kasvu ja vähenda nende väljalangemist!
Tõeliselt eriline toimeaine

Sinu juuksed paneb kasvama platsenta-ekstrakt.
Tulemusi näed juba kahe nädalaga.

Kuidas see toimib?
96%
kasutajaid märkas juuste kasvu kiirenemist
100%
kasutaksid tooteid hea meelega edasi
89%
tundsid, et nende juuksed on tunduvalt tervemad

Uuringus osales 100 erineva juuksetüübiga inimest, kes 3 kuu jooksul kasutasid vaid Placent Activ Milano tooteid.

Kahe nädala möödudes

Märkad, et peanahk on niisutatum ja paremas seisukorras. Juuksed on muutunud elujõulisemaks.

Nelja nädala möödudes

Juuksekasv on saanud sisse hea hoo. Juuksekarvade seisukord on veelgi paranenud.

Kahe kuu möödudes

Juuksed kasvavad nüüd ühtlase kiirusega ja on paksemad, sest nende väljalangemine on vähenenud.

Kolme ja enama kuu möödudes

Tooteid edasi kasutades kiire juuksekasv jätkub ning juuksed võivad kasvada lausa 4,5 cm kuus.

Meie klientide tagasiside
Juuksekasvu närimisvitamiinid
Minu juuksed on hakanud KASVAMA! Olen proovinud erinevaid vitamiine, et toetada juuste normaalset kasvu(eriti nüüd kui väikese beebi ema olen) ja appike, kui hea on iga hommik võtta mõnusa-magusa kummikommi, mis maitseb hästi ja selle võtmine ei lähe meelest ka ära, sest no kes suudab unustada, et tal on midagi eriti nämmat kapis, hehe. :)) Soovitan väga, eriti nendele, kes beebiootel on ja emmedele, kes juuksekasvu toetada tahavad!
Ester
Juuksekasvu närimisvitamiinid
Suurepärane toode, tulemus garanteeritud. Soovitan 101% 🙂
Liina
Juuksekasvu vitamiinid
"Super vitamiinid! Mõjuvad juuste kasvule ja peanahale nii hästi! Soovitan! 💞💞💞💞"
Elis
Juuksekasvu vitamiinid
"Väga tõhusad vitamiinid, lihtne ka reisile võtta. Enne nende kasutamist lugesin,et on suured ja raske neid neelata. Mina murran need alati pooleks ja nõnda pole sellega muret."
Liis
Juuksekasvu vitamiinid
Olen kasutanud placent activi vitamiine 3 kuud ja see tulemus on juba praegu vapustav! Mul olid väga katkised juuksed ja ainuke soov oli kasvatada uued terved ja pikad juuksed ning üks mu suurimatest soovidest on õige pea täitumas
Egle
Juuksekasvu vitamiinid
"Super vitamiinid, ainukesed juuksevitamiinid, mis mulle mõjuvad. Tõesti soovitav proovida. Juuksekasv oli märgatav."
Eveli
Juuksekasvu komplekt
Tänu Placent Activi toodetele, sain oma blondeerimisest kurnatud juuksed kasvama ja särama. Poole aastaga on juukesed silmnähtavalt kasvanud ja näed palju tervemad välja.
Cätlyn
Juuksekasvu komplekt
Kui esimene kord proovisin, juuksed kohe said nii pehmeks ja siledaks . Mõne aja pärast märkasin, et juuksed palju pikemad kui varem. Juuksed tõsiselt kasvad palju kiiremini kui tavaliselt ja juukse struktuur muutunud tugevamaks.
Maria-Liisa
Juuksekasvu vitamiinid
"Kuuaega kasutanud ja juba näen tulemusi. Juuksed ei lange enam välja. Kindlasti kasutan ka edaspidi."
Kertu
Juuksekasvu komplekt
"Väga mõnusad tooted! Šampoon jätab juuksed ilusti puhtaks ega aja peanahka sügelema. Palsam jätab juuksed pehmeks ja hästi kammitavaks ning ampullid aitavad kaasa juuksekasvule. Tõesti toimivad ja ainult positiivsed kogemused. Olen teinud mitmeid kuure."
Triin
Juuksekasvu komplekt
"Hea komplekt. Tooted jätavad juuksed pehmeks ja kohevamaks. Järjepidaval kasutamisel uusi "beebijuukseid" järjest rohkem tekkinud. Tooted ei ärrita peanahka. Soovitan!"
Laura
Juuksekasvu komplekt
"Kasutasin tervet komplekti paar aastat tagasi, kuna pärast rasket operatsiooni langesid mul kohutavalt juukseid, kartsin et jään päris juusteta. Leidsin netist Milano tootesarja. Nüüd olen aeg-ajalt kevadeti ikka shampooni/palsamit/seerumit kasutanud. Tõepoolest julgen soovitada- mind aitab!"
Raja
Ripsmekasvu seerum
"Mul on loomulikult päris pikad ripsmed, aga tänu Placent Activ’i ripsmeseerumile on nad palju palju tugevamaks ja paksemaks muutunud ja neid ei lange enam nii palju välja. Super!❤️"
Karmen
Ripsmekasvu seerum
"Arvestades seda, et hind oli üsna rahakotisobilik, siis olin toote vastu üsna skeptiline. Endalegi üllatuseks ripsmed on pikemaks kasvanud ja kukuvad vähem välja. Rõõm on näha kuidas "augud" ripsmetes on kaudunud. Parim on see, et kuigi ma ei kasuta seerumit iga päev siis sellest olenemata on tulemused märgatavad."
Karin
Juuksekasvu seerum
"Tänu ampullidele on mu juuksed kõvasti kosunud- ei lange neid enam nii palju välja kui enne, ja uusi beebijuukseid on niiiiraske kontrolli all hoida sest neid on lihtsalt nii palju ja nad on nii tugevad! Aga see kõik on muidugi ainult positiivne. Juuksed on palju tugevamad ja kasvavad kiiremini kui kunagi varem! Aitäh ❤️"
Karmen
Juuksekasvu komplekt
"Väga mõnus set. Juuksed tõesti hakkasid kiiremini kasvama. Peale rasedust "must have" toode."
Kristiina
Juuksekasvu komplekt
"Placent Activ tooteid olen kasutanud vahelduva eduga pool aastat. Avastasin mõned päevad tagasi, et mu juuksed pikemaks kasvanud. Beebijuuksed hakkasid kasvama kõige kiiremini ja märgatavamalt. Kui varem pidin peale igat pesu juukseid sirgendama, siis Placent Activ šampooni ja palsamiga pestes on mu juuksed peale pesu sirged, pusavabad ja siidpehmed. Soovitan kõigile. Aitäh!"
Kamilla
Ripsmekasvu seerum
"Olen kasutanud nüüd üle paari kuu ripsmeseerumit ja ripsmed on märgatavalt kasvanud ja tihedamad! Soovitan soojalt!"
Nele
Juuksekasvu palsam
"Olen mõnda aega nüüd kasutanud placent activi tooteid ning mina olen väga rahul. Kuna ma olen oma juukseid väga palju värvinud siis see palsam annab mu juustele tagasi selle läike ja tugevuse, mis muidu blondeerimise tagajärjel on kadunud."
Ragne
Ripsmekasvu seerum
"Karantiini ajal kuu aega kasutasin ja see tegi ausalt imesid. Võtsin alles ripsmepikendused maha ja ripsmeid ei olnud ollagi, aga siis hakkas kasvama ja praeguseks pole enne nii palju ja pikki ripsmeid olnud. Väga soovitan!!"
Teisi