Alguses olin skeptiline, aga kui nägin, et juuste väljalangemine peatus, siis jätkasin kasutamist, et juukseid kasvatada. Olen varasemalt teisigi brände proovinud, aga Placenti toodeteid kasutades nägin esimest korda päriselt tulemusi.
Liis

Elus tuleb ikka ette suuri muudatusi. Olgu need siis seotud elukorralduse või tööga. Ühest küljest võivad need olla väljakutseid pakkuvad ja põnevad, kuid kõik see toob omakorda kaasa ka rohkelt stressi.

Ning stressi võib otseselt seostada juuste väljalangemisega. Suurte muutuste keskel ei ole meil pahatihti aega, et stressi tunnuseid märgata ning selle maandamisega õigeaegselt tegeleda.

Tavaliselt algab suurem juuste väljalangemine 3 kuud peale suuremat muudatust elus, seega tasub tuumpõhjuse leidmiseks analüüsida paari kuu tagust olukorda.

Kuid meil on sulle 2 head uudist!

  • Stressist tingitud juuksekadu ei kesta pikka aega – üldiselt vaid paar kuud!
  • Stressist tingitud juuste väljalangemise leevendamiseks kiiresti ja tõhusalt, on abiks intensiivne juuksehoolduskuur Placent Activ Milano toodetega, kestvusega 6 kuud!
komplekt-kitsas
esimene-ravikuu

Juuksekasvu šampoon

Juuksekasvu palsam

Juuksekasvu seerum

Juuksekasvu vitamiinid

Komplektina ostes säästad 10%
+TASUTA kohaletoimetamine

63.80€ 57.45€

Alustasin Placent Activ toodete kasutamist, kui juukseid hakkas ohtralt välja langema. Olin tooteid mõned nädalad kasutanud, kui märkasin, et väljalangemine on hakanud vähenema. Kindlasti soovitan!
Kadri