Mulle pakub huvi
Mõned aastad tagasi Baltimaade elanike seas läbi viidud uuring tõi välja, et korra kuus koges stressi rohkem kui pool eestlastest. Ei saa öelda, et olukord oleks ajaga paranenud. Käesoleva aasta alguses Turu-uuringud AS poolt läbiviidud küsitlusuuring näitas, et võrreldes varasemate aastatega tajuvad inimesed stressi veelgi rohkem. Lisaks torkasid enam ohustatuna silma just nooremad vanusegrupid. Miks on aga vaja stressist rääkida?
LOE LÄHEMALT
Siidist padjapüürid, linane tekikott, satiinist voodilina – mida neist teada ja miks neile mõelda? Olgem ausad, pole paremat tunnet, kui päeva lõpus voodisse heita – puhas voodipesu, ideaalne padi ja ahvatlev võimalus end korralikult välja puhata. Hea uni ei ole aga ainus asi, mida võime loota. Voodipesu, näiteks siidist padjapüür, on suuremaks abiks, kui oskame arvata.
LOE LÄHEMALT
Väga levinud on ütlus, et me oleme kõik erinevad. See kehtib ka meie peanaha ning juuste kohta ning just seetõttu on mõnikord toodete soovitamine keeruline. Šampoon juuste väljalangemise vastu, mis sobis ühele, ei sobi teisele; mis toimis sinul, ei pruugi toimida su sõbra jaoks. Sellest hoolimata on mingid teadmised juuste väljalangemise vastu ja mõjutavad faktorid siiski universaalsed, põhinedes lihtsalt sellel, et me kõik oleme inimesed.
LOE LÄHEMALT
Biotiin juustele on üks esimesi asju, mida näed, kui oled tundnud huvi, kuidas juuksed kasvama saada. Kas šampoonid ja palsamid on piisavaks lahenduseks? Biotiin kapslid ning vitamiinid on levinud abimeheks. Ja tegu pole seejuures mingi suvalise terminiga, mida sinna ja tänna loobitakse, vaid biotiin on täiesti tõestatult kasulik. Millest aga siis alustada?
LOE LÄHEMALT

Veel põnevat lugemist

Apteekrid soovitavad aastast 2008
17 000 rahulolevat klienti
TASUTA 60-päevane tagastusõigus
Alates 35€ TASUTA transport
Osta kohe, maksa hiljem