Mulle pakub huvi
Juuksekasvu kiirendamine ei ole raketiteadus. Kui kasutusel on juuksekasvu kiirendavad tooted ning sa liigutad end regulaarselt, jood piisavalt ja sööd tervislikult, on üsna tõenäoline, et saad juuksed kiiremini kasvama kui varem. Lisapunktid saad, kui su rutiini kuuluvad ka juuksevitamiinid ning juuksekasvu kiirendav shampoon. Kui juuste olukord pole ikkagi kiita, võib probleemiks olla mõni neist seitsmest veast:
LOE LÄHEMALT
See kui kammimisel mõned juuksekarvad lahti tulevad, on täiesti normaalne. Uute juuste kasvatamine on midagi, millega meie keha tegeleb igapäevaselt. Aga mida teha, kui juukseid langeb välja palju rohkem, kui on normaalne? Või kui juuksed ei kasva üldse või kasvavad äärmiselt aeglaselt? Juuste kasvu stimuleerimine on võimalik aga vaatame esmalt, mis võib olla põhjuseks kui juuksed ei kasva.
LOE LÄHEMALT
Oled sa kunagi mõelnud, mis peitub sedavõrd igapäevaste asjade nagu šampoon ja palsam taga? Kuidas need kasulikud lahendused sinu vannitoa riiulile jõuavad? Placent Activ tooted, näiteks ripsmekasvu soodustav seerum, juuksekasvu soodustavad vitamiinid ning rohkemgi veel, valmivad Itaalias Milaanos asuvas pika ajalooga tehases. Hiljuti lisandusid tootevalikusse juuksekasvu soodustavad šampooni ja palsami 1-liitrised pudelid. Tooteperekonna uute liikmete tutvustamiseks tehti ka video, mille abil saab heita pilgu kosmeetikamaailma telgitagustesse.
LOE LÄHEMALT
Paljud naised soovivad endale võrgutavat kassipilku. Üks populaarseimaid viise selle saavutamiseks on ripsmepikenduste paigaldamine. Tundub lihtne ja levinud, tuhanded on ju lasknud seda teha. Ent kas tegemist on ikka täiesti ohutu ettevõtmisega?
LOE LÄHEMALT

Veel põnevat lugemist

Apteekrid soovitavad aastast 2008
10 000 rahulolevat klienti
TASUTA 60-päevane tagastusõigus
Alates 35€ TASUTA transport