Mulle pakub huvi
Kes on vähemalt korra lennukiga reisinud, teavad kui närvesööv võib olla kõik, mis seotud pagasiga. Ranged käsipagasi mõõdud, registreeritud pagasi hilinemine, kaotsiminek ja asjade purunemine. Eriti hull, kui purunenud asja tõttu on rikutud ka ülejäänud registreeritud või käsipagas! Kõik mainitu kehtib just äraantava pagasi kohta. Seda pagasit käitlevad eri lennujaamade pagasitöötajad ning mitte kõik ei kohtle su reisikotte just õrnalt.
LOE LÄHEMALT
Rääkides juustest, on üheks levinud teemaks juuste väljalangemine. Kui juuksed langevad välja, paneb see muretsema nii mehed kui naised. Juuksed on oluline osa meie identiteedist. Vaadates fotole, annab soeng hea vihje, mis ajal pilt tehtud. Millal kandsime lokke, millal fännasime punupatse, mis ajahetkel otsustasime juuksed ülilühikeseks lõigata või millal katsetasime erksate juuksevärvidega. On loogiline, et tahame teada, mis aitab juuste väljalangemise vastu.
LOE LÄHEMALT
Kummikommid juustele kõlab kui nali! On ju kummikommid lihtsalt üheks maiustuseks! Hoolimata esimesest muljest on need siiski täiesti tõestatud lahendus. Laias maailmas on kollageen kummikommid juba mõned aastad endale austajaid kogunud. Kes on siiani kahtleval seisukohal, loe edasi ja vii end kurssi, mida kummikommid juustele tähendavad ja miks neid valida.
LOE LÄHEMALT
Pikad ning tihedad juuksed on naistele uhkuseks. Juuste kasvatamine ei õnnestu aga sugugi kõigil. Kas juuste pikkuse määravad vaid geenid ning peaksime leppima sellega, mis meile antud on? Või annab ka meil endal midagi teha, et juuksed kasvama panna?
LOE LÄHEMALT