Mulle pakub huvi
“Lopsakus” on tõenäoliselt omadussõna, mida naised oma juuste, ripsmete ja kulmude iseloomustamiseks tahaksid kuulda ja kasutada. Need on märgiks naiselikkusest, elujõust ja tervisest. Juba vanad egiptlased püüdsid erinevaid aineid ja algset kosmeetikat kasutades tumendada oma ripsmeid ja kulme. Ka hiljutise sajandivahetuse paiku valitses ülipeenikesete kulmude trend, mille muutumisel nähti kurja vaeva, et kidurad kriipsu-kulmud jälle täidlaseks tagasi kasvatada. Hetkel aga moes olev loomulikult pikad ripsmed ja tihe kulmukaar pole lähiajal ilumaailmast kusagile kadumas.
LOE LÄHEMALT
Seerumid on viimastel aastatel ilumaailmas tugevalt kanda kinnitanud ning tõeliselt populaarseks muutunud nii naha-, ripsme- kui ka juuksehoolduses. Miks on need saanud sellise trenditoote staatuse ning mis teeb seerumist ühe õige seerumi? Võtame luubi alla eelkõige juukseseerumid ja toome välja, milles peitub võti.
LOE LÄHEMALT
Me kõik oleme väärt kvaliteetseid ja häid tooteid, juuksehooldusvahendid kaasa arvatud Poeleti ees valikuid tehes võid aga avastada, et pea käib valikute rohkusest ringi. Millise firma juuksetooted on parimad ning mida üldse vaja on? Altpoolt leiad need juuksehooldustooted, mis võiksid kindlasti su riiulile tee leida.
LOE LÄHEMALT
Juuste väljalangemine on osa nende kasvuprotsessist. Küll tekib probleem siis, kui juuste väljalangemine hoogustub ning juuksekarvu tuleb lausa peotäite kaupa. Mida teha? Vitamiinid juuste väljalangemise vastu on asendamatuks abiks, et juuste liigset väljalangemist aeglustada või peatada.
LOE LÄHEMALT

Veel põnevat lugemist

Apteekrid soovitavad aastast 2008
17 000 rahulolevat klienti
TASUTA 60-päevane tagastusõigus
Alates 35€ TASUTA transport
Osta kohe, maksa hiljem